|
   
 
    DRAUGAI    
    

NAUJIENOS

    
Prisidėk prie Povadeninės žūklės išsaugojimo ir Tu!

2014-08-28Prisidėk prie Povadeninės žūklės išsaugojimo ir Tu!

 Sveiki draugai, bičiuliai, bendraminčiai,
Visi gerai žinome, kad Povandeninė žūklė Lietuvoje pradėjo sparčiai plėstis ir šis plėtimasis neliko nepastebėtas žmonių, kurie nori mus riboti. Ko gero ne vienas prisimins, kad prieš penkis – aštuonis metus, kai tik pradėjome burtis į klubus ir pažinti vieni kitus, nė negalvojome, kad vieną dieną teks rimtai ieškoti atsakymų į klausimus „O kas, jeigu medžioklė bus uždrausta?“. Šiandien su tuo susidūrėme.
Tam, kad galėtume koordinuoti visų Lietuvos Povandeninės žūklės mėgėjų veiklą, įkūrėme „Lietuvos Povandeninės žūklės ir Laisvojo nardymo asociacijų federaciją“. Tokiu būdu tapome juridinis vienetas, atstovaujame kelis tūkstančius žmonių ir turime teisę nesutikti su mums nepalankiomis Povandeninės žūklės sąlygomis Lietuvoje.

Vieni iš „LPŽLNAF“ tikslų:

o    Vienyti visas Lietuvoje veikiančias povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijas;

o    Bendradarbiauti ir teikti pasiūlymus bei pastabas. Atstovauti ir ginti savo narių deleguotus interesus savivaldos, valstybinėse institucijose ir kitose organizacijose;

o    Atstovauti dėl povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo sąlygų gerinimo visoje Lietuvos teritorijoje;

o    Ginti ir atstovauti visų Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų ir kitų mėgėjų interesus visose Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos institucijose ir LR Seime;

o    Garsinti povandeninę žūklę ir laisvąjį nardymą kaip sporto šakas ir humanišką laisvalaikio praleidimo būdą, vystyti, propaguoti tai gyventojų tarpe;

Beveik kiekvieną savaitę naujienų portaluose galime išvysti straipsnius, kurie yra užsakomieji ir „aiškina“, kaip reikia žvejoti, ką daryti, ko nedaryti, kas kenkia. Yra eilė straipsnių orientuotų į mus. Tiksliau prieš mus. Visą tai daroma ES lėšomis ir patys gerai žinome kokių asmenų dėka.

 

Šioje vietoje mes negalime užsimerkti, o turime reaguoti ir savo ruožtu rodyti, kas yra Povandeninė žūklė, kokios jos yra teigiamos pusės. Norime sužlugdyti „senojo naro balioniniko – medžiotojo“ stereotipus.

Kam tai reikalinga? Tam, kad žmonės suvoktų ir suprastų, jog vieno asmens subjektyvi nuomonė nėra visiškas tikrovės atspindys. Tam, kad būtų svertas galimuose teisminiuose procesuose, kad žaidimas nebūtų „į vienus vartus“.

Dėl to televizijos eteryje atsiranda specialios laidos apie mūsų hobį, straipsniai. Bet to negana. Šviesti visuomenę reikia dar ir dar: akcijomis, renginiais, ir žinoma – užsakomaisiais straipsniais.

 

Kaip organizacija vienijanti visus Lietuvos Povandeninius medžiotojus, prašome palaikymo. Geriausiai tai būtų išreikšti per piniginį vienetą, kad mes visi pradėtume simboliškai (30 Lt – 60 Lt – 90 - Lt…) aukoti ir rinktume lėšas teigiamai informacijai apie Povandeninę žūklę skleisti, taip pat ir apie asmenis, kurie mūsų nuomone neadekvačiai siūlo drausti mūsų hobį.

 

Svarbu suprasti, kad tai nėra aukojimas teismams, bet pasiruošimas galimam scenarijui. Visos surinktos lėšos bus naudojamos tik Povandeninės žūklės sąlygų gerinimui. Visi paaukoję, bus įrašyti Narų garbės lentoje.

 

 

 

 
    RĖMĖJAI    
AKIMIRKOS IŠ MŪSŲ GYVENIMO
Už švaresnius vandens telkinius 2014
Už švaresnius vandens telkinius 2014
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Lietuvių sumedžioti trofėjai
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
Akimirkos iš mūsų gyvenimo
© Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija 2024. Visos teisės saugomos